PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447625}

Dobry, zły i zakręcony

Jongh-eun Nom, Na-bbeun Nom, I-sang-han Nom
6,7 4 241
ocen
6,7 10 1 4241
5,0 4
oceny krytyków
Dobry, zły i zakręcony
powrót do forum filmu Dobry, zły i zakręcony

Często te dwa filmy są porównywane, który można uznać za lepszy? Jak dla mnie koreański film jest naprawdę dobry- zabawny i interesujący, do tego świetna gra aktorska. Mimo to Sukiyaki podobał mi się jeszcze bardziej. Jest pokręcony i niebezpiecznie ociera się o granicę zdrowego rozsądku, a nawet momentami ją przekracza. Do tego niepowtarzalny klimat i zagrania, które dla niektórych mogą wydawać się absurdalne i słusznie;) Można to nazwać śmiało wadą, ale dla mnie to na pewno zaleta. Krwawa samurajsko-kowbojska jatka ale i tak mi się podoba, a może właśnie dlatego. Podejrzewam, że film koreański może bardziej przypaść do gustu przeciętnemu europejczykowi, który niekoniecznie trawi japońskie, charakterystyczne produkcje. Oba filmy bardzo dobre i warto je obejrzeć.

oyasumi9

Gdyby Miike wyreżyserował Dobrego, złego i dziwnego to ten film byłby idealny.

Westerny z Dzikiego Wschodu Hwaiting!

ocenił(a) film na 8
Ruusak

Wtedy to by się działo.... Najciekawsze jest to, że od zawsze miałam w większości uczulenie na westerny, ale najwyraźniej nie te z Azji. Rzeczywiście : "Westerny z Dzikiego Wschodu Hwaiting!" ;)

ocenił(a) film na 5
oyasumi9

Oba mnie niespecjalnie wciągnęły, ale pojedynek klimatem wygrywa propozycja japońska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones