PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447625}

Dobry, zły i zakręcony

Jongh-eun Nom, Na-bbeun Nom, I-sang-han Nom
6,7 4 215
ocen
6,7 10 1 4215
5,0 4
oceny krytyków
Dobry, zły i zakręcony
powrót do forum filmu Dobry, zły i zakręcony

Genialny spaghetti-western ze sporą dawką dobrego humoru i wspaniałą muzyką!!!
Bardzo dobre zdjęcia, montaż, wartka akcja. Pomimo że film jest długi nie nudzi ani przez chwilę! Na kolejny plus zasługują świetne kreacje tytułowej trójki bohaterów, a scena pościgu na pustyni-palce lizać! ;D
Polecam także ścieżkę dźwiękową z filmu!

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Raczej kimchi-western :)

ocenił(a) film na 9
aklekot

racja, gimchi jest trafniejszym określeniem ;|

Baby_Black27

zgadzam się. film genialny. eastern :)

Baby_Black27

Rewelacyjna muzyka na pustyni gdy pojawia się dobry:D film bardzo dobry, lubię takie klimaty.

ocenił(a) film na 9
Pawlovsky

:) ja też

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

zgadzam się z tym co napisałeś ale ocenę u mnie ma jednak gorszą dałbym o jeden więcej gdyby film był krótszy o około 20 minut bo tak mnie trochę wymęczył , a szkoda bo lubię takie dziwaczne i oryginalne filmy :(

ocenił(a) film na 9
blysk_2

wszystko można powiedzieć o filmach, tylko nie to, że są zbyt długie; ogromny grzech ;|
Tak jak Hamlet odpowiedział Poloniuszowi, który stwierdził, że jego zdaniem sztuka jest za długa: "W takim razie razem z twoją brodą pójdzie do balwierza" ;)

blysk_2

Strzelanin było za dużo, momentami bywały irytujące, w ogóle to trup się tam ściele gęsto jak na komedię. Poza tym warto obejrzeć, rozmach mają Koreańce.

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Jedynie końcowy twist fabularny strasznie nie pasował i bardzo popsuł film.

ocenił(a) film na 9
JoKeR7991

o który dokładnie moment Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones